Registrace na Tai Chi víkend spuštěna!

Středa 23. březen 2022, 9:39

Dopřejte si pobyt a cvičení v přírodě. Otevře se vám nový pohled na Tai Chi a nahlédnete více do vnitřních principů tohoto čínského umění! Zúčastněte se naší akce s názvem Tai Chi víkend!

KDY: 29. 4.–1. 5. 2022 (příjezd v pátek od 17:00, odjezd v neděli po obědě)
KDE: malebné prostředí Jeseníků – Jonas Park Ostružná (přímým vlakem z Olomouce 1,5 hodiny)
PROGRAM: cvičení Tai Chi (Taiji) klanu YANG (5 lekcí), společný večerní program
LEKTOR: Vlastimil Kroupa (český lektor Tai Chi a Qigongu, dlouholetý žák světoznámého lektora a vedoucího školy taoistických umění Lotus Nei Gong School of Daoist Arts - Dama Mitchella)
CENA: 2.590,- Kč (v ceně zahrnuto ubytování v 2, 3 a 4 lůžkových pokojích, polopenze, cvičební lekce)
Pro studenty a zaměstnance UP sleva 5 %.