Zkoušky HSK se z důvodu vládních nařízení ruší/ Confucius Institute cancels HSK exams in February

Čtvrtek 28. leden 2021, 11:14

Vážení účastníci zkoušek HSK,

na základě jednání vlády a nařízení, které jsou i nadále v platnosti od 1. 2. 2021 se ruší únorový termín zkoušek 6. 2. 2021. Vedení Konfuciova institutu konzultuje možnost otevření náhradního termínu v březnu. Všechny účastníky budeme informovat v následujících dnech.

V případě, že se nepodaří zorganizovat náhradní termín zkoušek v březnu, v platnosti zůstává dubnový termín (10. 4. 2021). Účastníci dostanou přesné pokyny.

V případě potřeby nabízíme možnost vrácení registračního poplatku. Sledujte, prosím, naše webové stránky a Vaše e-mailové schránky (e-mail zadaný u registrace).

Dear participants of the HSK exams,

based on the government regulations that have been in force since 1 February 2021, HSK exams ( date: 6th February 2021) are canceled. The management of the Confucius Institute is consulting on the possibility of opening a replacement date in March.

We will inform all participants in the up-coming days. If it will not be possible to organize an alternative date for the tests in March, the April date remains valid (10 April 2021).

If necessary, we offer the possibility of returning the registration fee. Please follow our website and your e-mail addresses (e-mail addresses used during the registration).