Vyplňte dotazník a soutěžte o ceny!

Středa 8. prosinec 2021, 23:46

Vážení studenti a příznivci Konfuciova institutu,

semestr se rychle blíží ke konci, chtěli bychom Vás proto poprosit o vyplnění krátkého evaluačního dotazníku ohledně výuky a nabízených aktivit v zimním semestru 2021, čímž se můžete zúčastnit soutěže o hodnotné ceny (viz přiložené foto).

Zúčastnit se mohou i ti, kteří nenavštěvovali žádný z našich kurzů, ptáme se totiž také na to, o které další kurzy a aktivity byste měli zájem v příštím semestru. Formulář můžete vyplňovat na níže uvedeném odkazu až do čtvrtka 16. 12., jména vylosovaných výherců poté zveřejníme na našich webových stránkách a kontaktujeme je e-mailem. Děkujeme za Váš čas a cenné připomínky.

docs.google.com/forms/d/1CguaSkxnkbTnfprq-lnoXMFkbMUsyHqZozo5VbU5HB4/edit

Nastavení soukromí

Slouží ke statistickým účelům - měření a analýze návštěvnosti. Sbírají pouze anonymní data.
Jsou určeny pro propagační účely, měření úspěšnosti propagačních kampaní apod.