SPEAK UP! Multijazykový koutek aneb chcete si vyzkoušet, nebo procvičit čínštinu, japonštinu či korejštinu?

Pondělí 25. říjen 2021, 16:30

Zajímáte se o asijské jazyky, nebo některý z nich přímo studujete? Chtěli byste si procvičit jazykové dovednosti v čínštině, japonštině, nebo korejštině? Pokud ano, tak neváhejte a zaregistrujte se na akci s názvem Speak UP!, kterou společně připravují Konfuciův institut, Japonské centrum Univerzity Palackého a Institut krále Sedžonga. Akce se bude konat v úterý 2. 11. 2021 v prostorách Konfuciova institutu (tř. Svobody 8, 1. patro) od 18:30, kapacita je 40 míst. V registračním formuláři si můžete vybrat, který z jazyků si chcete procvičit, nebo jenom vyzkoušet. Upozorňujeme, že s ohledem na platná opatření je pro účast nutné se prokázat platným antigenním či PCR testem, popřípadě dokladem o očkování. Registrace probíhá zde.