Soutěž „Chinese Pen Calligraphy Contest“

Pondělí 29. březen 2021, 9:18

Milí studenti a zájemci o čínskou kulturu,

Konfuciův institut si pro Vás připravil další soutěž Chinese Pen Calligraphy Contest. Tentokrát nebudou účastníci soutěžit v jazykolamech, ale vyzkouší si svoji zručnost v čínské kaligrafii perem. Soutěž je určena pro všechny zájemce a nadšence čínské kaligrafie perem. Pro účast v soutěži nepotřebujete žádné profesionální kaligrafické vybavení. Postačí Vám propiska a papír se čtverečkovým vzorem. Všechny důležité informace týkající se pravidel soutěže a potřebných pomůcek naleznete v naší Google Classroom. Pokyny si prosím pečlivě prostudujte.

Deadline prvního kola je 8. 4. 2021. Druhé kolo soutěže proběhne 16. 4. 2021 LIVE prostřednictvím platformy ZOOM. Nezapomeňte, prosím, své soutěžní fotografie označit svým jménem, názvem kurzu a školy, kterou navštěvujete. Fotografie svých kaligrafických prací, prosím, odevzdávejte do níže uvedené Google Classroom. Na výherce, kteří budou vyhlášeni 20. 4. 2021 samozřejmě čekají zajímavé ceny. Nezapomeňte, prosím, že účast pro všechny studenty (kurzy, které učí Konfuciův institut) je povinná.

Google Classroom: https://classroom.google.com/c/MjgwOTMzMDU3NDE5?cjc=qhioqy7