Prezentace čínských studentů češtiny na téma: Regionální a kulturní rozdíly mezi severní a jižní Čínou

Pátek 2. duben 2021, 22:20

Studenti studující češtinu na Univerzitě Palackého pocházející z Číny si pro všechny zájemce o čínskou kulturu připravili zajímavou přednášku na téma: Regionální a kulturní rozdíly mezi severní a jižní Čínou:

Ahoj! Jsme 3 čínští studenti, kteří se učí česky, a máme pro vás zajímavou prezentaci o čínské kultuře. Naše hlavní téma je Regionální a kulturní rozdíly mezi severní a jižní Čínou. Budeme mluvit česky a budeme se bavit nejen o typických čínských městech na severu i jihu, ale i jazykových rozdílech, rozdílných stravovacích návycích a životních stylech.

Pokud máte zájem o čínskou kulturu nebo byste se chtěli dozvědět něco nového o Číně, budeme se na vás těšit 9. 4. v 15:00 na Zoomu (meeting ID: 635 453 7575)

Děkujeme předem za vaši aktivní účast!