POZOR! Hodiny kaligrafie a malby nově také pro studenty!

Pondělí 21. únor 2022, 18:17

Od tohoto týdne jsme se rozhodli zpřístupnit kurz kaligrafie pro veřejnost a obě úrovně kurzu čínské malby pro veřejnost k zápisu také studentům UP. Připomínáme, že zaměstnanci UP a studenti UP mají uvedené kurzy ZDARMA. Registrace probíhá pomocí následujících formulářů:

Kurz čínské kaligrafie pro veřejnost - čtvrtek 17:15 – 18:45 registrační formulář - kurz kaligrafie

Kurz čínské malby - začátečníci - pondělí 17:15 – 18:45 - registrační formulář - kurz čínské malby - začátečníci

Kurz čínské malby - pokročilí - úterý 17:15 – 18:45 - registrační formulář - kurz čínské malby - pokročilí

Informace o těchto o dalších kurzech Konfuciova institutu naleznete v záložce "Výuka a kurzy".