Nabídka online kurzu o čínském jazyce a kultuře

Čtvrtek 28. duben 2022, 9:58

Vážení studenti a zájemci o čínský jazyk a kulturu, dovolujeme si Vás touto cestou informovat o programu pořádaném Shenyang Normal University (沈阳师范大学), který nese název "Human Geography of China". Jedná se o online přednášky o čínském jazyce, čínských památkách, kultuře i geografii, které proběhnou v termínu od 5. do 16. května 2022.

Více informací naleznete pod tímto odkazem. Pro registraci kontaktujte prosím přímo danou univerzitu.