Letní speciál Konfuciova institutu 2021 23. - 27.8.2021

Čtvrtek 24. červen 2021, 11:32

Vážení příznivci Konfuciova institutu UP,

léto je tady a s ním i druhý ročník Letního speciálu 2021, který se uskuteční 23. – 27. 8. 2021. Těšit se můžete na celý týden přednášek a workshopů zaměřených na čínský jazyk, kulturní rozdíly a mezikulturní komunikaci, čajovou kulturu, moderní Čínu i čínskou kuchyni.

Kromě toho si společně zahrajeme stolní tenis, vysvětlíme si základy čínské kaligrafie a malby, absolvujeme pohodový voňavý večer v čajovně a společně si vyzkoušíme přípravu chutných taštiček ťiao-c‘. Program bude probíhat v odpoledních hodinách.

Počet míst je omezen, proto neváhejte a registrujte se co nejdřív prostřednictvím registračního online formuláře, který naleznete na konci příspěvku.

Registrační poplatek: 990 Kč

Registrační poplatek uhraďte, prosím, prostřednictvím bankovního převodu. Číslo účtu a další informace týkající se platby naleznete v registračním formuláři.

V případě zájmu poskytujeme možnost ubytování na studentských kolejích Univerzity Palackého za zvýhodněnou cenu. V případě zájmu o ubytování nás prosím kontaktujte prostřednictvím e-mailové adresy: konfucius@upol.cz

Registrační formulář:

forms.gle/1HUSTQZiWTP4A9tY9

Zpět