Aktuální informace ohledně výuky zajišťované Konfuciovým institutem

Pátek 26. listopad 2021, 14:52

Vážení účastníci našich kurzů, chtěli bychom vás informovat ohledně výuky zajišťované Konfuciovým institutem.

Výuka všech kurzů nadále probíhá v prezenční formě za dodržení všech hygienických pravidel a v souladu s nařízeními platnými na území České republiky a na půdě Univerzity Palackého.

Nastavení soukromí

Slouží ke statistickým účelům - měření a analýze návštěvnosti. Sbírají pouze anonymní data.
Jsou určeny pro propagační účely, měření úspěšnosti propagačních kampaní apod.