Aktuální informace ohledně výuky v týdnu od 15. do 19. listopadu

Pondělí 15. listopad 2021, 15:26

Vážení účastníci našich kurzů, chtěli bychom vás informovat, že v souvislosti s opatřeními vyhlášenými vedením UP bude probíhat výuka všech našich kurzů v tomto týdnu následovně:

Pondělí 15. 11. - všechny kurzy probíhají v běžném režimu

Úterý 16. 11. - režim výuky bude následující:

• Skupinové jazykové kurzy proběhnou on-line
  • Individuální kurzy proběhnou prezenčně za dodržení všech hygienických pravidel
  • Obě hodiny kaligrafie (v čase 11:30 - 13:00 a 16:45 - 18:15) budou zrušeny a nahrazeny v zápočtovém týdnu
  • Kurz KAE/CB neproběhne - studentům bude zadáno samostudium

Středa 17. 11. - STÁTNÍ SVÁTEK - výuka neprobíhá

Čtvrtek 18. 11. a pátek 19. 11. - na tyto dny bylo vyhlášeno rektorské volno, výuka tedy neprobíhá (budova bude na základě rozhodnutí vedení UP a fakult uzavřena)