公共课程

Kurzy čínštiny pro začátečníky i pokročilé

Konfuciův institut nabízí výuku čínštiny každému zájemci o poznání a zvládnutí tohoto náročného a zatím ještě exotického jazyka. Výuka je organizována v malých skupinkách buď v průběhu týdne nebo o víkendech. Náročnému zájemci, kolektivům či firmám připravíme kurz na míru. Studium v akademii je možné zakončit mezinárodně uznávanou zkouškou HSK (obdoba anglického TOEFL). Kurzy v akademii jsou vyučovány vyučujícími a absolventy Katedry asijských studií v Olomouci a čínskými lektory.

Kurzy čínského jazyka nabízíme zájemcům v několika úrovních. Postup do jednotlivé úrovně se odvíjí od jednotlivých úrovní mezinárodní zkoušky z cizího jazyka.

Kurzy pro začátečníky jsou určeny zájemcům, kteří dosud nemají znalosti čínského jazyka nebo jejich úroveň odpovídá úrovni HSK 1. Výstupní úroveň kurzu odpovídá mezinárodní zkoušce HSK 1 a HSK 2.

Kurzy pro mírně pokročilé – určeny zájemcům, kteří již složili certifikát HSK 2 nebo jejich znalost v čínském jazyce odpovídá této úrovni. Výstupní úroveň kurzu odpovídá mezinárodní zkoušce HSK 3 a HSK 4.

Kurzy pro pokročilé – určeny zájemcům, kteří již složili mezinárodní zkoušku HSK 4 nebo jejich znalost v čínském jazyce odpovídá této úrovni. Výstupní úroveň kurzu odpovídá mezinárodní zkoušce HSK 5 a HSK 6.

Možnosti přihlášení

Přihlásit se je možné telefonicky, osobně nebo e-mailem, přihlášení je závazné po vyplnění přihlášky. Kurzovné je nutné uhradit dle instrukcí uvedených v přihlášce a v Obchodních podmínkách, které jsou nedílnou součástí přihlášky a jsou závazné pro každého studenta v kurzu.

Způsob platby

převodem na účet:
číslo účtu 43-0730720237/0100, variabilní symbol 9770, do zprávy pro příjemce napište jméno a příjmení!

V případě, že se kurz neotevře, Vám bude nabídnuta jiná varianta kurzu nebo Vám budou vráceny peníze.

Podmínky platby

Kurzovné uhraďte do 5 dnů po obdržení akceptace Vaší přihlášky.