Nejbližší akce:
Žádná akce v nejbližší době
Máte-li zájem dáme Vám e-mailem vědět o dalších akcích pořádaných KI UP
  Přihlásit k odběru
Aktuality:
(中文) 孔子学院奖学金申请办法(2018年)
为培养合格的汉语教师,促进汉语国际推广和中国文化传播,孔子学院总部/国家汉办(以下简称汉办)设立孔子学院奖学金,委托孔子学院、独立设置的孔子课堂、海外部分汉语考试考点(以下简称推荐机构)推荐优秀学生和在职汉语教师到中国大学(以下简称接收院校)学习。 一、资助对象 1.非中国籍人士。 2.身心健康,品学兼优。 3.有志于从事汉语教育、教学及汉语国际推广相关工作。 4.年龄为16-35周岁(统一以2018年9月1日计)。在职汉语教师放宽至45周岁,本科奖学金申请者一般不超过25周岁。 二、奖学金类别及申请条件 1.汉语国际教育专业硕士 2018年9月入学,资助期限为2年。 具有大学本科学历。汉语考试成绩达到HSK(五级)210分、HSKK(中级)60分。提供毕业后拟任教机构工作协议或相关证明者优先。 2.汉语国际教育本科 2018年9月入学,资助期限为4年。 具有高中学历。汉语考试成绩达到HSK(四级)210分、HSKK(中级)60分。 3.一学年研修生 2018年9月入学,资助期限为11个月。不录取在华留学生。 3.1汉语国际教育 汉语考试成绩达到HSK(三级)270分,具有HSKK成绩。 3.2汉语言文学、中国历史、中国哲学 汉语考试成绩达到HSK(四级)180分、HSKK(中级)60分。 3.3汉语研修
číst více.
Tygr a drak: Meč osudu – Sword of Destiny
Pá: 24.11. – 18:00 Tygr a drak: Meč osudu (Dobrodružný fantasy film pro děti)-96 min Meč osudu je pokračováním úspěšného
číst více.
Jen my víme kde – Somewhere only we know
ČT: 23.11. – 18:00 Jen my víme kde (Romantický film)-109 min Jin Tian je mladá dívka, která si po těžkém
číst více.
Pojďte s námi objevovat taje čínské kultury a čínského jazyka
和我们一起探索神秘悠久的中国文化、学习魅力无限的中文吧

Čínština

Konfuciův institut nabízí výuku čínštiny v několika úrovních. Výuka je organizována v malých skupinkách v průběhu týdne nebo o víkendech. Náročnému zájemci, kolektivům či firmám připravíme kurz na míru.

Ostatní služby

Pro lepší porozumění Číny jako obchodního partnera, nabízíme přednášky s experty z oblasti vědy a hospodářství. Před Vaší cestou do Číny Vám vyhotovíme čínské jméno nebo vizitku. Kontaktujte nás, pokud plánujete pobyt v Číně nebo máte zájem prohloubit si Vaše znalosti na poli spolupráce s Čínou.

Pobočka Praha

Pobočka sídlí v prostorách Diplomatické akademie na Karlově náměstí, kde disponujeme dvěma plně vybavenými učebnami a kanceláří. Zájemcům o čínštinu a čínskou kulturu z Prahy a okolí nabízíme nejen jazykové kurzy, ale také kurzy a workshopy zaměřené na čínskou kulturu – čajový obřad, kaligrafii a mnoho dalšího.
znak-fuKonfuciův institut na Univerzitě Palackého v Olomouci je vzdělávací instituce, která poskytuje výuku čínského jazyka a propaguje čínskou kulturu. Byl založen v roce 2007 na základě smlouvy mezi Univerzitou Palackého v Olomouci a Ředitelstvím Konfuciových institutů v Pekingu (Hanban). Partnerskou univerzitou Konfuciova institutu v ČLR je Pekingská univerzita zahraničních studií (BFSU), kde se vyučuje český jazyk jako obor.